Monitoring vzdálených zařízení a strojů

Produkty a řešení pro monitoring a řízení v energetice
Monitoring vzdálených zařízení a strojů

Monitoring vzdálených zařízení a strojů

Monitorování provozních stavů zařízení v průmyslových objektech pracujících po dlouhá období přispívá k dlouhodobé spolehlivosti a možnosti plánování údržby těchto zařízení.

Požadavkům na monitoring rozsáhlejších sítí objektů, kde uživatel používá k vyhodnocování komplexní SCADA systém, plně vyhovují naše RTU systémy disponující všemi běžně používanými komunikačními protokoly.

U vzdálených samostatně stojících objektů (různé kontrolní šachty apod.) probíhá sběr dat jinými způsoby, které vyžadují použití speciálních RTU systémů. RTU systémy jsou odolné vůči mechanickým a povětrnostním vlivům, napájeny baterií a procesy jsou optimalizovány pro minimalizaci spotřeby.

RTU7B

Příkladem je speciální jednotka RTU7B s odolnou konstrukcí a napájením na baterie, které udrží systém v provozu více než rok. Dobu samostatného provozu lze dále prodloužit rozšiřující baterií. Specifikaci produktu naleznete na produktové stránce RTU7B.

TechIS - software pro plánování a řízení podnikové údržby

K informačním systémům pro plánování údržby, kde jsou uchovávána veškerá data o jednotlivých strojích a zařízeních vhodná pro monitoring jejich stavu, pro potřeby oprav a údržby patří náš produkt TECHIS, který komplexně pokrývá danou problematiku.

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.