O nás

Produkty a řešení pro monitoring a řízení v energetice
O nás

Divize systémů pro energetiku společnosti ELVAC a.s. se zabývá vývojem a výrobou produktů, poskytujících komplexní řešení pro monitoring a řízení v energetice již od roku 1997. Díky přímému kontaktu s uživateli našich systémů jsme postupem času vyvinuli systémy, které splňují požadavky celé škály aplikací v daném segmentu a nabízejí uživatelský komfort a vysokou přidanou hodnotu díky integraci mnoha zajímavých funkcí, což zefektivňuje řešení, ve kterých se naše systémy používají.

Našim hlavním produktem jsou vzdálené terminálové jednotky neboli RTU (Remote Terminal Unit), ale zabýváme se taktéž vývojem dalších produktů, které souvisí s tímto segmentem trhu a které můžete nalézt v našem e-katalogu. V neposlední řadě nabízíme taktéž vývoj na zakázku, a to jak na poli řídicích, tak komunikačních systémů.

 

Výroba našich produktů probíhá plně pod naší kontrolou pouze v České republice s nejvyšším důrazem na kvalitu. Díky tomu naše zařízení dosahují nekompromisní spolehlivosti, která jejich uživatelům zaručuje bezstarostný provoz a snadnou údržbu. Ročně putují na trh vyšší tisíce našich systémů, a to do desítek zemí zejména v Evropě, ale i v ostatních světadílech.

Důraz také klademe na kvalitní technickou podporu, školení uživatelů i na pozáruční servis, včetně aktualizací firmware s ohledem na fakt, že naše systémy jsou provozovány s očekávaným dlouhým životním cyklem.

S jistotou se na nás obraťte v těchto oblastech

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.